Banyonuz küçük mü yoksa büyük mü? Yanıtınız ne olursa olsun banyonuzu sadece lavabolarınızı kullanarak dekore edebilirsiniz. Nasıl mı? Lavabolarınıza hareket ve canlılık katacak önerilerimizi bu yazıda bulabilirsiniz.

Aynaların gücünden yararlanın

Aynalar lavaboya en çok şık katan objelerden biridir. Özellikle ahşap bir ayna kullanarak lavabonuzun üstünde çok farklı bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Önerimiz elbette sadece ayna değil. Eskitme bir dolap, lavabo yanına konacak hasır sepetler, gemici feneriyle sağlanacak aydınlatmalar ile şahane bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Metal ve mermer uyumu

Metal lavabo ve mermer bir tezgah kullanarak çok şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Şıklığınıza şıklık da katmak istiyorsanız duvarlarda ahşap paneller ve sarkıt aydınlatmalar kullanmanız güzel olacaktır. Banyonuzu bu şekilde de kullandığınızda aynaların gücünden faydalanmayı unutmayın. Bu tarz bir banyoda tasarım bir ayna kullanabilirsiniz. Tasarım bir ayna ile banyonuzda ferahlık hissi sağlayabilirsiniz. Bu şekilde modern hem de rustik bir hava katabilirsiniz.

Canlı renkler kullanın

Kırmızı, turuncu gibi canlı renkler banyonuza müthiş bir enerji katar. Özellikle bu tarz renklerde kullanabileceğiniz lavabo dolabı enerji ve canlılığı artıracaktır. Bu tarz bir lavabo nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız size harika bir tavsiyemiz var. Eski bir şifonyeri ya da komodini lavabo banyosu olarak kullanmaya ne dersiniz? Deneyin, bayılacaksınız.

Çiçekli duvarlar

Banyoda iri çiçek motifleriyle kaplı duvarlar kullanmayı hiç düşündünüz mü? Ne kadar şık durduğuna inanamayacaksınız. Bu şıklığı hoş bir ayna ve metal ya da tahta tabure ile tamamlayabilirsiniz.

Hasırlarla güzelleştirin

Banyonuza hem daha şık bir görüntü kazandırmak hem de dağınıklıktan kurtulmak mı istiyorsunuz? İşte size pratik bir çözüm: Hasır sepetler! Lavabo tezgahının üstüne koyabileceğiniz bu sepetlerle hem havlularınızı, sabunları bir arada tutabilir hem de hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.