Orta sehpa odanızın odak noktasıdır ve dekorasyonunu tamamen değiştirebilecek kadar etkili bir mobilyadır. Bir sehpayı kişisel tarzınıza göre kitaplar, mumlar, çiçekler ve sevimli dekoratif objelerle süsleyebilir, dekorasyonunuzu çok daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Ayrıca ne zaman oturma odanızda yenilik hissi isterseniz işe buradan başlayabilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız sehpa dekorasyonu önerileri inceleyin!

Bu video içeriğe Evidea YouTube kanalından da ulaşabilirsiniz.

Minimal Sehpa Dekorasyonu

Minimal, sade ve zarif bir dekorasyon için beyaz veya cam dekoratif objeler kullanabilirsiniz. Şık oda kokuları ile minimal dekorasyonunuzu destekleyebilir hem de odanızın havasını tazeleyebilirsiniz. Dağınıklıktan uzak, modern ve rahatlatıcı bir görünüm istiyorsanız minimal sehpa dekorasyonu tam size göre!

Elegan Sehpa Dekorasyonu

Cesur ve gözalıcı bir sehpa dekorasyonu için siyah rengin asaletini kullanın. Gold renkli detaylarla süslenmiş siyah dekoratif objeler elegan bir tarz yaratmak için idealdir. Şamdanlar, vazolar ve mumlar arzu ettiğiniz şık görünümü tamamlamanız için ihtiyacınız olanlar.

Marin Sehpa Dekorasyonu

Kumsalların ve denizin mevsiminin ferahlatıcı havasını evini taşımak isteyenlerdenseniz marin dekorasyon stilinden ilham alabilirsiniz. Hasır ve ahşap gibi doğal dokular, mavi- yeşil renkli dekoratif objeler, deniz kabukları ve deniz yıldızlarıyla kendinizi denize çok yakın hissedeceksiniz. Cam vazoların içine yerleştireceğiniz pampas otunun ise denizin zarif dalgalarını ve köpüklerini aratmayacağından emin olabilirsiniz.