Biz Kimiz?

Her an önemlidir! EVİM İÇİN’de size mutluluk veren anları çoğaltacak, evinize ve hayatınıza değer katacak fikirler, ipuçları ve rehber niteliğinde içerikler sunuyoruz. Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek için yaratıcı ve uygulanabilir fikirler bulmaya tutkulu ekibimiz ile bunu ilham veren ve zaman kazandıran keyifli bir deneyime dönüştürmeyi hedefliyoruz. 

Bu sayfalarda evin tüm alanlarında işinize yarayacak pek çok pratik bilgi bulabilirsiniz. Evlilik hazırlığı içindeyseniz veya sadece evinize taze dokunuşlar yapma niyetiniz varsa satın alma rehberleri, popüler dekorasyon fikirleri tam da size göre. Yılın belli zamanlarında, aradığımız bilgi ve ihtiyaç duyduğumuz ürünler değişkenlik gösterebilir. Anneler gününde onu ne çok sevdiğinizi anlatmaya yetecek hediyeyi seçmek için yardımı bu sayfalarda bulur, ya da dolu dolu geçen bir yaz tatilinin ardından okula dönüş dönemi alınacaklar listesi, trend dekorasyon fikirleri ve ürünler yine bu sayfalarda sizi beklemektedir.

Trendlerden ve en çok merak edilen konulardan ilham alan, sık sık yenilenen, herkesin evi için bir şeyler bulabileceği blog sayfalarımızdan, evidea.com’daki online alışveriş deneyimine ve Evidea Mağazalarındaki keyifli alışveriş deneyimine uzanan evde yaşama dair, pek çok alanda size uzman bilgimiz ve geniş ürün gamımız ile eşlik etmekten mutluluk duyarız.

Soru ve görüşleriniz için buraya tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.