Dar alanlara pratik çözüm sağlamaları, ihtiyaç halinde kolay taşınabilir olmaları ve çok amaçlı kullanımlarıyla hayatı kolaylaştıran ürünler arasında yer alan cam kavanozların ve beslenme kaplarının günlük yaşantınızda size fayda sağlayacağı 6 farklı alana haydi gelin beraber göz atalım!

Bu video içeriğe Evidea YouTube kanalından da ulaşabilirsiniz.

Mutfakta Düzen Sağlayıcı

Mutfak içerisinde dar alanlarda pratik bir çözüm olan cam kavanozlar sayesinde, küçük alanlarda da maksimum fayda almak mümkün oluyor. Baharatlarınızı, kahvaltılıklarınızı, salatalarınızı kurabiyelerinizi ve daha birçok yiyeceğinizi buzdolabınızda veya beslenme kapları yardımıyla çantanızda güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Sağlıklı ve Bilinçli Beslenme

Sağlıklı beslenmenin ve yiyecek israfından kaçınmanın püf noktası öğün planlamasıdır. Bu noktada en sevdiğiniz yemeklerin listesini yaparak, uygulaması kolay ve değişim esnekliği bulunan bir öğün planı oluşturmanızı öneririz. Bu sayede mutfağınız dolaylı yoldan lezzet profilinize göre şekillenecektir. Böylelikle sizler de sevdiğiniz ürünlerin ana malzemelerini mutfağınızda her zaman hazır bulundurabilir ve bu ürünler yardımıyla da ihtiyacınıza göre stoklayabilirsiniz. 

Evde Daha Sürdürülebilir Bir Yaşam Sağlanmasına Katkıda Bulunur

Dünyadaki atıkların büyük bir çoğunluğu ne yazık ki gıda atıklarıdır. Mutfaklar ise evlerimizin en çok atık çıkaran odasıdır. Bu durumun önüne geçmek için yeni nesil beslenme kabı ürünleri işlevsellikleriyle de ön plana çıkıyor. Bölmeli tasarımlarıyla yiyeceklerinizi birbirinden ayrı tutarak karışmasını önler ve kilitli kapağı sayesinde de ürünleri taze ve güvenle saklayabileceğiniz rahat bir kullanım sağlar.

Zahmetsiz Temizlik

Hayatı kolaylaştıran ve temizliği oldukça pratik olan bu ürünler, özellikle veliler için beslenme çantalarına kıyasla bulaşık makinesinde veya elde kolayca yıkayarak uzun süreli olarak kullanabilirsiniz.

Kolay Taşınabilir

Yiyeceklerinizi çiğ olduğu kadar pişmiş olarak da muhafaza edebilir ve kolay taşınabilir olmaları sebebiyle de okula, iş yerine ya da spor salonuna götürebilirsiniz. Bu noktada özellikle profesyonel sporcuların öğünlerini düzenli bir şekilde ayarlamaları için yardımcı olacaktır.

Çok Amaçlı Kullanım

Ürünün bölmeli olması sayesinde ani gelişen seyahat planlarında valizlerde kurtarıcı bir takı kutusu olarak kullanılabilir. Ayrıca evlerde de işlevsel bir organizer görevi görecektir.