Evinizde kullandığınız dekoratif objeler ve aksesuarlar evinizi kişiselleştirmenin en kolay yoludur. Bununla birlikte yaşam alanlarınızda aksesuarları kullanmak, küçük dokunuşlarla yeni bir görünüm kazandırmak için de pratik bir yol olacaktır. Haydi gelin sizler için derlediğimiz önerilerimize birlikte göz atalım.

Bu video içeriğine Evidea Youtube kanalından da ulaşabilirsiniz.

ESTETİK DOKUNUŞLAR

Tasarım konusunda uzman olmanıza gerek yok; evlerimizde hali hazırda kullanmış olduğumuz birçok aksesuarı çeşitli yöntemlerle değerlendirerek daha farklı ve işlevsel bir hale de getirebilirsiniz.

Örneğin, elinizde hali hazırda bulunan görünümünü çok sevdiğiniz mumları, farklı renk ve desenlere çevirerek size daha çok hitap eden bir aksesuar haline getirerek sanatınızı konuşturabilirsiniz. Ek olarak şamdanınızın görünümünü de değiştirerek ürüne daha farklı bir hava katabilirsiniz.

HEDİYELERE DEĞER KATIN

Sadece kendi evleriniz için değil ayrıca emek harcayarak yenilediğiniz ve hatta sevdikleriniz için kişiselleştirdiğiniz çeşitli aksesuarlar, aynı zamanda çok güzel bir ev hediyesi de olabilir; böylelikle hediyenizin manevi değerini de arttırabilirsiniz.

ALTERNATİF KULLANIM ALANLARI

Herhangi bir sehpa ya da masa üzerinde konumlandırdığınız vazolarınızı şık bir takı kutusu, peçetelik veya tamamen zevkinize göre çiçeklerle donatarak bir sergi alanı gibi kullanabilirsiniz. Biten mumlarınızın kalıntılarından yeni küçük mumlar yapabilir, çekmece veya kapı gıcırtılarını gidermek için kullanabilirsiniz, yağ ile aynı performansı gösterecektir.