Gün içerisinde pek çok kez evinizi toplamanız ve temizlemeniz mümkündür. Evin toplu olması herkes için önemli bir durumdur. Fakat pek çok birey evin kokusu ile ilgilenmez. Eviniz ne kadar temiz ne kadar toplu olsa da güzel kokmadığı takdirde kötü bir algı oluşur. Siz evde olduğunuz süreçte bu kötü kokuyu alamayabilirsiniz. Çöpten kaynaklı bir kötü koku olabileceği gibi kış aylarında havasızlıktan dolayı da evinizde kötü bir koku olabilir. Bunun önüne geçmek adına canlı kokular kullanabilirsiniz. 

Oda spreyi, kokulu mum ve koku kesesi gibi ürün seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Fresh kokular tercih ederek evinizin oldukça ferah kokmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yoğun kokular sevmiyorsanız kokulu mum seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mumu yakmanız halinde ortama az fakat etkili bir koku yayılımı gerçekleşir. Böylece rahatsızlık duymadan odanın güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz cam mum modellerini satın alabilirsiniz. 

Cam mumları dekoratif amaçlı kullanmanız da mümkündür. Genellikle kapaklı şekilde geldikleri için mum içerisindeki koku dağılmaz. Bu bakımdan her yaktığınızda aynı kokuyu duymanız mümkündür. Vanilya ve lavanta gibi kokuları tercih edebilirsiniz. Özellikle lavanta kokusu oldukça rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda yoğun bir formül olduğu için tüm evin güzel kokmasına yardımcı olur. Stres atmak ve sakinleşmek isteyen bireyler için sıklıkla önerilir. 

Lavanta kokusunun rahatlatıcı bir etkisi bulunur. Mumun güzel ışıklandırması ile birleştiği zaman geceleri hoş bir ortam elde etmenize olanak sunar. Dilerseniz yeni bir kitaba başlayabilir ve bu huzur verici anın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizle beraber bir film açabilir ve güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Vanilya kokusunun da oldukça rahatlatıcı bir etkisi vardır. Oldukça hoş bir koku olmakla beraber ortamın enerjisini yükseltir. Yoğun bir koku olduğu için uzun süre kalıcıdır. 

Dilerseniz meyveli kokulara da yönelebilirsiniz. Meyve esansları da ortamın kokusunu hızlı bir şekilde nötr hale getirir. Böylece bulunduğunuz ortamın oldukça güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. 

Evin Tüm Havasını Değiştiren Uplifting Kokular 

Uplifting kokular ile evinizin havasını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. O günkü modunuza uygun olacak şekilde bir seçim yapabilirsiniz. Vanilya, portakal, çam ağacı, lavanta, amber, sakura ve egzotik meyveler gibi pek çok farklı koku bulunur. Mum, koku kesesi ve oda spreyi seçenekleri arasından bu kokuları tercih edebilirsiniz. Bu şekilde evinizin olduğundan iyi kokmasını sağlayabilirsiniz. 

Özellikle tüm evin güzel kokmasını isterseniz koku kesesi seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Koku kesesi oldukça küçük ebatlı olmakla beraber son derece işlevseldir. Bir tanesi tüm odanın güzel kokmasına yol açar. Dilerseniz evin tüm odalarında bu ürünleri kullanabilirsiniz. Her oda için aynı kokuyu tercih edebileceğiniz gibi farklı kokulara da yönelebilirsiniz. Lavabo ve banyo gibi alanlarda kullanmanız da mümkündür. Aynı zamanda kullanım alanları oldukça geniştir. 

Çekmece kokusu seçenekleri pek çok farklı alanda kullanılabilir. Dolap içi, çekmce, mutfak dolapları gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Koku yayılımı oldukça uzun sürdüğü için tek bir tanesi dahi haftalarca yeterli olur. Tek seferde birkaç adet satın alarak yedekleyebilir ve ihtiyaç dahilinde kullanabilirsiniz. Ayrıca oldukça çeşitli koku seçenekleri bulunur. Yasemin, buket bahçesi, lavanta, tropik meyveler, refresh koku, hamam esintisi, vanilya, Japon kiraz çiçeği ve taze pudra gibi kokulara ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Ferah koku tercih etmek isterseniz Japon kiraz çiçeği seçeneğini satın alabilirsiniz. Doğal özlere ve esansiyel yağlara sahip olduğu için oldukça yoğun bir kokudur. Bu bakımdan uzun süreli bir etkiye sahiptir. Dilerseniz odaların bir köşesine de yerleştirebilirsiniz. Böylece herhangi bir oda kokusundan aldığınız etkiyi elde edebilirsiniz. 

Aynı zamanda buket bahçesi gibi kokulara da yönelebilirsiniz. Son derece ferah bir koku olmakla beraber sakinleştirici bir etkiye sahiptir. Özellikle çamaşırlarınızın arasına koyarak kıyafetlerinizin güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Böylece parfüm dahi sıkmadan güzel kokmanız mümkündür. Bu gibi pek çok farklı koku seçeneği bulunduğu için size hitap eden bir kokuyu tercih edebilirsiniz. 

Uplifting Koku Tavsiyeleri 

Uplifting koku tavsiyeleri oldukça çeşitlilik gösterir. Her bireyin sevdiği ve hoşlandığı kokuların farklılık göstermesi mümkündür. Bu bakımdan çeşitlilik söz konusudur. Özellikle evinizin güzel kokmasını istiyorsanız canlandırıcı kokuları tercih edebilirsiniz. Yoğun kokular çoğu bireye hitap etmeyebilir. Fakat canlı ve ferah kokular pek çok kişi tarafından beğenilir.

Oda kokuları farklı formlarda satıldığı için size en kolay gelen seçeneği tercih edebilirsiniz. Dilerseniz pratik olması açısından oda spreyi tercihinde bulunabilirsiniz. Oda spreylerini isteğiniz dahilinde kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olduğu için pek çok kişiye hitap eder. Özellikle okyanus ferahlığı gibi canlı kokuları tercih edebilirsiniz. Hafif ve rahatsız etmeyen bir koku olduğu için beğenmeniz mümkündür. 

Spreyler oldukça büyük ebatlı olduğu için uzun süre kullanabilirsiniz. Gün içerisinde iki yada üç kez kullanabilir ve miktarı istediğiniz doğrultusunda ayarlayabilirsiniz. Bir iki fıs sıkmanız halinde odanın kokusunu değiştirmeniz mümkündür. Oda kokusunun daha yoğun bir hal almasını isterseniz bu miktarı artırabilirsiniz. Bazı ürünlerde koku giderme teknolojisi de bulunduğu için hızlı bir şekilde ortamdaki kötü kokuyu nötrler. 

Davetsiz misafirleriniz geldiğinde hızlı bir şekilde oda spreyini kullanabilir ve akıllarında evinizin güzel koktuğu anısını bırakabilirsiniz. Misafirlerinizin hangi oda kokusunu kullandığınız hakkında sorularına dahi maruz kalabilirsiniz. Bununla beraber beyaz sabun gibi kokuları da tercih edebilirsiniz. Beyaz sabun kokusu her bireyde temizlik hissi uyandırır. 

Tüm evi temizledikten sonra oda spreyini sıkabilir ve tüm evin temizlik hissi gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Bazı anların kokusu vardır. Temizlik zamanının kokusu da beyaz sabundur. Bu bakımdan misafirlerinizin aklında temizlik hissi uyandırmak için beyaz sabun kokulu sprey kullanabilirsiniz. 

Ortamın Enerjisini Yükselten Canlı Koku Tavsiyeleri 

Bulunduğunuz ortamın enerjisini yükseltmek için canlı kokulardan yardım alabilirsiniz. Canlı kokular hakkında bir fikriniz yoksa canlı koku tavsiyeleri tam size göredir. Canlı kokular oldukça ferah olmakla beraber üzerinizde ferahlatıcı bir etki uyandırır. Yeni duştan çıkmış, temizlik yapmış ve bir kahve eşliğinde kitap okuyormuş gibi hissetmenize olanak sunar. 

Özellikle chai tea latte gibi farklı koku seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ne ağır ne de hafif bir koku olduğu için pek çok kişinin sevdiği seçenekler arasında yer alır. Yağmur ormanlarında gezintiye çıkmış gibi hissetmeniz mümkündür. Her mevsim kullanabilir ve evinizin enerjisini yükseltebilirsiniz. Farklı alanlarda kullanmayı da deneyebilirsiniz. Aracınızın güzel kokmasını isterseniz araba için de bir adet satın alabilirsiniz. 

Dilerseniz oda spreyi dilerseniz de oto kokusu şeklinde tercih edebilirsiniz. Sadece isteğiniz dahilinde kullanmak isterseniz oda spreyi seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece aracınızın güzel kokmasını istediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

Aracınızın sürekli güzel kokmasını isterseniz oto kokusu seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Aracın dikiz aynasına asabilir ve her bindiğinizde güzel kokuya erişim sağlayabilirsiniz. Görünüş itibarıyla oldukça çekici oldukları için dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz. 

Sevilen koku önerileri arasında narkotik çiçeği de bulunur. Oldukça farklı bir koku olduğunu söylemek mümkündür. Genel itibarıyla çiçeksi bir koku olduğu söylenebilir. Bu şekilde oldukça farklı uplifting kokunun varlığı söz konusudur. Tüm koku seçeneklerini Evidea’da bulabilir ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.