Banyonuzda detay az gibi görünse de aslında çok fazla detay vardır. Banyonuza alabileceğiniz ne çok malzeme, ne çok aksesuar olduğuna siz de şaşıracaksınız. Liste uzun ancak özetleyecek olursak, aksesuarlar ve ihtiyaçlar diye ayırabiliriz.

Sabunluk şıklık katar

Sabunluk ve diş fırçalık banyo için elbette en önemli ihtiyaçlardan. Set olarak satin alabileceğiniz gibi ayrı ayrı alıp kendi setinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyaç olması dışında banyonuza farklılık, şıklık katacak en önemli aksesuarardan biri de bu setlerdir. Banyonuzu canlandırır, kullanımınızı güzelleştirir. Çiçek, sepet, tepsi, koku da banyonun olmazsa olmazları arasında yer alır.

Banyo aynası ile bambaşka banyolar

Banyo aynanız, banyonuzu büyüten, ışığı daha iyi kullanmanızı sağlayan ve banyo dekorasyonunuzun önemli parçası olan kişisel bakım yardımcınızdır. Seçerken bu noktaları göz önünde bulundurmalısınız. Aynanızı dolap seçerek alandan da kazanabileceğinizi aklınızda bulundurun.

Askıyı unutmayın

Banyolarda, el havlusu, bornoz, saç havlusu gibi birçok aksesuar için en gerekli ürün nedir? Elbette ki; askı… Her ne kadar el havluları için sepet kullanımı hayatı kolaylaştırmış olsa da askının yeri ayrıdır. Bu nedenle alışveriş listelerinizde banyo askılarına yer vermeyi sakın unutmayın.

Setleri tercih edin

Çöp kovası ve tuvalet kağıtlığını çok sık kullanacağınız için temizliği ve kullanım kolaylığı konusuna dikkat edin. Çöp kovanızı ve tuvalet fırçanızı set olarak almanız banyonuzun şıklığına şıklık katabilir. Aklınızda olsun. Tuvalet kağıdı askısını ise, duvara monte edilenlerden seçebileceğiniz gibi veya ayaklılardan da tercih edilebilirsiniz.