Kendin yap konseptiyle evinizde halihazırda bulunan ürün ve malzemelerle tamamen farklı ve yeni bir ürün oluşturmakla ilgili önerilerimize sık sık yer veriyoruz. Bu konsept ile görünümünden sıkıldığınız veya işlevini eskisi kadar yerine getirmeyen mevcut ürünlerinizi değerlendirmek suretiyle üretkenliğinizi konuşturarak keyfinize ve ihtiyacınıza göre bambaşka tasarımlar geliştirebilirsiniz.

Evinizde geçirdiğiniz vakti faydalı ve bir o kadar da eğlenceli bir şekilde değerlendirerek, evinizin daha şık ve düzenli görünmesini sağlamak için kolları sıvamaya ne dersiniz? Bu vesileyle hem kullanmadığınız ürünleri değerlendirerek sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamış olacaksınız.

Bugünkü videomuzda maliyeti düşük ve yapımı oldukça pratik olan ayaklı sunum ürününün yapımından bahsettik. Hazırlayacağımız ayaklı sunumluk ile ister makyaj malzemelerinizi bir arada tuttuğunuz bir stant, isterseniz de salonda veya mutfakta değerlendirebileceğiniz dekoratif bir ürün elde etmiş olacaksınız.

Günlük yaşamınızda severek kullanacağınız, evinizin dilediğiniz yerine yerleştirebileceğiniz ayaklı sunumluk ürününü yapmaya hazırsanız hemen başlıyoruz.

Bu video içeriğine Evidea Youtube kanalından ulaşabilirsiniz.

  • İlk etapta yapmanız gereken sadece bir tabak ve kaseyle beraber yapıştırma kalitesine güvendiğiniz dayanıklı bir yapıştırıcı malzemesi edinmek olacak.
  • Sonrasında ise videomuzdaki gibi kase ve tabağın arka yüzlerini birbirlerine ortalayacak şekilde yapıştırıcı yardımıyla bir araya getirmelisiniz.
  • Bu işlem tamamlandıktan sonra birleştirdiğiniz parçaları bir süre yapışkanın kurumasını beklemelisiniz.
  • Ardından parçaların birbirlerine tam anlamıyla yapıştığının kontrolünü yaparak, birbirinden ayrılmadığından emin olduğunuzda gönül rahatlığıyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı metodu farklı yükseklik ve tarzlardaki tabak ve kaselerle de deneyebilirsiniz.

Şimdiden ellerinize sağlık!