Sıcak su, birçok yemeğin temeli ve başlangıç noktası… Suyu kaynatmak ise yemek veya çay-kahve hazırlarken en çok vaktimizi alan şeylerden biri. Uzun bir günün sonunda mutfağa girdiğimizde suyu bir an önce ısıtmak ve sıcak su ile hazırlayacağımız yiyecekler için acele etmek isteriz. İşte bu aşamada en büyük yardımcımız, iyi bir su ısıtıcısı. Kettle ismiyle günlük konuşma dilimize yerleşen bu vazgeçilmez ürün çeşitlerine birlikte göz atalım.

Vintage modeller çok revaçta!

Farklı tarzlardaki dekorasyon örnekleri elektrikli ev aletleri ve küçük mutfak aletlerinde de ön plana çıkıyor. Vintage tarz da bunlardan biri. Dekorasyonda vintage tarz son yılların en gözde tasarımlarında olduğu gibi artık mutfak eşyalarında da göze çarpıyor. Stil dolu mutfaklar için vintage tasarımlı kettle modellerini seçebilir, evinize geçmişin esintilerini modern bir şekilde getirebilirsiniz. Özellikle kahverengi ve doğal tonlarda dekorasyona sahip mutfaklara çok yakıştıklarını göreceksiniz.

Klasik tasarımlar

Sadece endüstriyel mutfak tasarımları değil her türlü mutfak tarzlarında kullanılan paslanmaz çelik su ısıtıcıları, dayanıklı görünümleriyle uzun yıllar boyunca yemek ve içecek hazırlığında bize eşlik ediyor. Kolay temizlenen çelik kettle çeşitleri, özellikle canlı renk mutfak dolapları ile güzel uyum sağlıyor. Çelik tasarımlar, özellikle ofis veya ev-ofis gibi ortamlarda en çok tercih edilen su ısıtıcısı modelleri arasında. Uzun süre kullanılacak, kalıcı bir ev hediyesi almak isteyenlerin de en çok tercih ettiği mutfak aletlerinden biri, paslanmaz çelik su ısıtıcı…

Cam ile şeffaf görüntü

Suyun kaynayışını gösteren şeffaf ve doğal bir görüntü için tercih elbette cam kettle çeşitleri oluyor. Isıtıcı içine konan suyun miktarını en kolay şekilde görmek, cam su ısıtıcıları ile mümkün hale geliyor. Zarif ve doğal bir görünüme sahip cam kettle çeşitleri son yıllarda oldukça fazla kişi tarafından tercih ediliyor. İster rustik, ister modern, ister endüstriyel mutfak tarzı olsun, tüm dekorasyon akımlarına uyum sağlayan camı su ısıtıcıları tek başlarına veya çay makineleri içeriğinde bundan sonra daha fazla göreceğimizi söylemek mümkün.