Evinizin dekorasyonunu değiştirmek, her zaman büyük bir bütçe gerektiren ve uzun zaman alan süreçler gerekmiyor. Kendinize özgü dokunuşlar katarak şık aksesuarlar oluşturabilir ve bu aksesuarlarla evlerinizi bambaşka bir görünüme büründürebilirsiniz. Evde kolay ve hızlı bir şekilde dekorasyon değişikliği yapmanızı sağlayacak basit tüyoları sizin için bir araya getirdik.

Evinizi dekorasyonunu hızlıca değiştirebileceğiniz ipuçlarını içeren bu videomuzu Evidea Youtube sayfasından izleyebilirsiniz.

Duvarlarınızı Renklendirin

Evleri canlandırmanın en kolay yöntemlerinden biri şüphesiz ki birbirinden farklı tasarımlarda ancak kendi içinde uyumlu çeşitli dekoratif çerçevelerle duvarlarınızı süslemek diyebiliriz. Tabloların yerlerini değiştirirken duvarlarınıza sürekli zarar vermek istemiyorsanız çift taraflı duvar bantlarından destek alabilirsiniz.

Hızlıca Düzen Sağlayın

Eviniz çok çabuk dağılıyorsa hızlıca düzeni sağlamak için küçük saklama kutuları ve organizerleri kullanabilirsiniz. Evlerinizde özellikle çalışma masaları hızlıca dağılabilen alanların başında gelmektedir. Siz de masalarınızın üzerine bu dekoratif saklama kutularını yerleştirerek hem çalışma gereçlerinizi düzenli şekilde bir arada tutabilir hem de masalarınıza şık bir görünüm katabilirsiniz.

Evdeki Mobilyalarınızı Kişiselleştirin

Evinizde uzun yıllar kullandığınız ya da yeni alıp evinizin dekorasyonuna uymadığını düşündüğünüz şifonyer ve komidin gibi çeşitli birçok mobilyanızın görünümünü birkaç ufak dokunuşla kolayca değiştirebilirsiniz. Mobilyalarınızın kulpları varsa onları değiştirebilir ya da kulpları yoksa kendiniz zevkinize uygun kulplar ekleyebilirsiniz. Ayrıca yine hızlıca bir değişiklik sağlanması adına komodin ve şifonyer gibi mobilyalarınızı evlerinizin dekorasyonuna uygun olarak boyayıp kolayca görünüm değişikliğine gidebilirsiniz.

Ev dekorasyonunda büyük bir değişiklik yapmak için uzun süreçlere veya büyük bütçelere gerek yok. Kendi üretkenliğinizi konuşturarak evlerinize çeşitli dokunuşlar yapabilir veya kolayca evinizin dekorasyonunda büyük etkiler oluşturacak değişiklikler yapabilirsiniz. Bu süreçte bütçe dostu dekorasyon seçenekleri ve “kendin yap” projeleri, evinizi yeniden canlandırmak için mükemmel bir alternatif sunacaktır.