Evim için podcast serisinin bu haftaki konuğu Doktor Burak Tuncer. Burak Bey, doktorluğu, sağlık sektöründeki deneyimleri ve estetik alanındaki çalışmalarından bahsediyor.

Yaptığı işten keyif aldığını belirtirken insanların kendini daha iyi hissetmesini sağlamak için çalışmanın onları mutlu ettiğini vurguluyor. Hekim olarak amacının, insanların mutluluğuna katkı sağlamak olduğunu belirterek, sağlık hizmetlerini daha konforlu ve keyifli hale getirmeye odaklandığını ifade etti.

İnsanların en çok kendilerini beğenmedikleri noktalardan değinen Burak Bey, saç, sakal, kaş ve vücut estetiği gibi farklı alanlardaki isteklerin genellikle kaybettikleri özellikleri geri kazanma veya daha iyi hissetme arzusuyla ilgili olduğunu açıkladı. Ancak her zaman doğallığı ve hastanın gerçekçi beklentilerini önemsediğini, gereksiz müdahalelerden kaçındığını belirtti. Konuk Burak Tuncer ise doğal yaşlanma sürecine vurgu yaparak, estetik uygulamaların en önemli amacının var olanı korumak ve insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamak olduğunu söyledi.

İstanbul’un doğası, tarihi ve 24 saatlik enerjisiyle dünyada benzersiz bir şehir olduğunu dile getirerek, estetik alanında da İstanbul’un önemli bir merkez olduğunu ifade etti. Mert’in estetik anlamda kendi tercihlerine değindiği anlarda, düzen ve estetiği evine de yansıttığını açıklayarak, evinin de tıpkı Evidea’daki örnek alanlar gibi oldukça düzenli olduğunu belirtti.

Antika araba tamiri ve doğada vakit geçirmenin ruhunu dinlendirdiğini ve yenilendiğini söyleyen Burak Bey aynı zamanda doğaya olan sevgisinin stres atmasında büyük bir rol oynadığını aktardı.

Evidea sponsorluğunda gerçekleşen Evim İçin Podcast serisi, her bölümde farklı konular ve özel konuklarla izleyicilere ilham vermeye devam edecek. Evidea mağazasında gerçekleşen bu keyifli etkinlik, sağlık ve mutluluğun değerini bir kez daha hatırlatarak, izleyicilere bilgilendirici ve keyifli bir deneyim sunmayı amaçlıyor.